Fitness Jumping

TRÉNUJE

NASTASSIA KHARASHUN

Nastassia je nejvznětlivější a nejenergičtější trenérka v Praze. Díky 13letým tanečním zkušenostem přišla na vlastní styl skákání na trampolínách, který kombinuje fitness a tanec.

Nastassia má vystudované kurzy choreografie, je tanečnice a lektorka Hip Hop, Dancehall a Reggaeton.

Je držitelkou diplomu Basic Jumping

Zaměření a profese

Choreografie

Hip hop

Dancehall

Reggaeton

Zumba

Jumping je kardio cvičení, které perfektně procvičí srdeční sval a Vaši výdrž. Díky cvičení na trampolíně posílíte kolenní klouby, zlepšíte svalový tonus a procvičíte hluboké svaly pánevního dna.

Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.