Jóga Healing

Chcete nastartovat svůj den jemným, za to ale efektivním cvičením? Ranní jóga prospívá našemu organizmu nejlépe. V dopoledních hodinách začne fungovat váš metabolismul lépe, pokud své tělo hezky rozhýbete. Zbavíte se toxických látek a také získáte dobrý mind-set díky prokrvení a rozproudění dechu. Pozdvihnete svou energii v těle, což napomůže odplavení nečistot z těla ven přirozeným způsobem a připraví jej společně s Vaší hlavou na nový pracovní den.

Toto cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jedná se spíše o jemnější jógu se zaměřením na techniky odbourávající stres.

Zažijete komplexní cvičení pro tělo s prvky léčivých triků a technik, které vám pomohou zvládat starosti a stres dnešní bláznivé doby. V tomto cvičení můžete načerpat a obnovit svou sílu a zregenerovat své tělo. Lekce nejsou zaměřeny na výkon, ale na užitek. Budeme ladit naše svaly, tónovat správné provedení cviků a naučíme se, jak můžeme ovládat svůj dech. Budeme provádět cviky ze starých jednoduchých technik jógy, které přinášejí úlevu našim zahlceným buňkám a dodají nám do těla ty správné energie a náboje.

Jmenuji se Martina Šárová. Moje poslání je pomáhat lidem objevit vášeň a užitek v pohybu.   Bez vášně je život nuda, ale když ji objevíme, vše se promění. Já tančím a cvičím od dětství. Ráda vařím, maluji, otužuji se, objevuji, zkouším, učím se, pracuji, medituji a taky dělám spoustu chyb, jako každý z nás. V roce 2022 jsem oslavila jednapadesátku. Miluji život, miluji lidi, ale nesnažím se měnit někoho, když to sám nechce. Jeden můj dobrý kamarád mi říkával: "Martinko nesnaž se". Dnes už to chápu. Pokud děláme věci s radostí, život je pak mnohem krásnější.

 

Získané certifikáty a dosažené vzdělání v oblasti fitness:

BodyGROOVE Experience Facilitator
The GROOVE Method Facilitator
Fitness osobní trenér
Výživový poradce
Poradce pro zdravý životní styl ve Slim a Wellnes instututu programu Revolučního hubnutí a odkyselení organismu
FlexibaBasic
Flexibar Advanced
Chitoning
FLY joga
Fyzioline
Zumba

 

Doplňkové vzdělání v oblasti osobního rozvoje

Reiki 1
Reiki 2
Reiki 3
Automatická kresba
Plánování podvědomí v hladinách Alfa

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.