NATURAL BODY STYLING

Cvičení pro ženy 40+ a více je příjemnou formou pohybu, který vám dodá nejen dobrý pocit, ale i efektivně posílí a protáhne tělo. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé a jedná se o mírnou formu posilování. Lekce není zaměřená na super výkon, velké skákání a využití velké fyzické síly. Je přínosná pro svůj koncept správného cvičení, dýchání, jemného posilování s vlastní vahou, zapojování všech svalů a regeneraci kloubů a problematických partií sedavým zaměstnáním a pohybovými stereotypy v oblasti bederní páteře a celých zad. Má regenerační a zpevňující efekt pro všechny tělesné partie. Je určeno především pro ženy, regeneruje, omlazuje a přináší jim krásu :)

trénuje

MARTINA ŠÁROVÁ

  • NATURAL BODY STYLING NATURAL BODY STYLING

    martina-sarova@seznam.cz

Jmenuji se Martina Šárová. Moje poslání je pomáhat lidem objevit vášeň a užitek v pohybu.   Bez vášně je život nuda, ale když ji objevíme, vše se promění. Já tančím a cvičím od dětství. Ráda vařím, maluji, otužuji se, objevuji, zkouším, učím se, pracuji, medituji a taky dělám spoustu chyb, jako každý z nás. V roce 2022 jsem oslavila jednapadesátku. Miluji život, miluji lidi, ale nesnažím se měnit někoho, když to sám nechce. Jeden můj dobrý kamarád mi říkával: "Martinko nesnaž se". Dnes už to chápu. Pokud děláme věci s radostí, život je pak mnohem krásnější.

 

Získané certifikáty a dosažené vzdělání v oblasti fitness:

BodyGROOVE Experience Facilitator
The GROOVE Method Facilitator
Fitness osobní trenér
Výživový poradce
Poradce pro zdravý životní styl ve Slim a Wellnes instututu programu Revolučního hubnutí a odkyselení organismu
FlexibaBasic
Flexibar Advanced
Chitoning
FLY joga
Fyzioline
Zumba

 

Doplňkové vzdělání v oblasti osobního rozvoje

Reiki 1
Reiki 2
Reiki 3
Automatická kresba
Plánování podvědomí v hladinách Alfa

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.