Posturální gymnastika

Posturální gymnastika, ptáte se co si pod tím vůbec máte představit? Jedná se o metodu, zaměřenou čistě na vaše tělo, na vyrovnání vzniklých disbalancí. Pomáhá lepšímu držení těla, pružnější páteři. Je také hodně zacílené na core, neboli střed těla. Dále pomáhá od bolestí zad, kterými trpí většina lidí ve středním věku, časem od sezení v kanceláři a žádným pohybem se naše páteř stavá takovým rádoby esíčkem a nedokážeme už ani sedět vzpřímeně. Od tohohle všeho vám pomůže právě toto cvičení. 

  • e-mail: to.zdenkanemcova@gmail.com
    tel.: 603858622

Už mnoho let se věnuji a to velmi ráda skupinovému cvičení žen. Začalo to rytmickou a aerobní gymnastikou v devadesátkách, potom jsem přidala ještě zdravotní cvičení se zaměřením nejen na pánevní dno, kruhové tréninky a nakonec jsem zakotvila u pilates, které prokládám jógou a posturální gymnastikou. Když stavím hodinu nechávám se inspirovat workshopy, kterých se pravidelně účastním a to nejčastěji ve studiu MYFIT Lenky Velínské. Cvičení a sociální kontakt s klienty mi pomáhá lépe zvládat náročnou kombinaci, kterou nám

ženám přináší péče o rodinu a pracovní nasazení

Životní motto

Život začíná tam, kde končí náš komfort!

Zaměření profese

pilates

jóga

zdravotní gymnastika

Kurzy a vzdělání

2015 – Sport Lizenz – Euro-Education European Fitness School ( DE )

2009 – Pilates Medical – Moon Medical s.r.o. (SK)

Fitness instructor Personal Trainer – Wellness.cz (CZ)

2008 – Fitness Instructor Pilates Methode – Wellness.cz (CZ)

1996 - Rytmická, taneční a aerobní gymnastika – ÚTK Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.