Body&Mind

Body&Mind propojuje prvky power strech, pilates a jógy . Cvičenec se díky tomuto "kurzu" cvičení naučí správnou techniku držení těla a propojení mysli. Cvičení je určené pro všechny věkové kategorie. Při tomto cvičení můžeme tak jako z ostatních benefitovat na našem zdraví, a to jak fyzicky, tak psychycky. Není nic lepšího, než být v rovnováze se svým tělem i duší, a právě to vám může toto cvičení nabídnout. Cvičení je taky vhodné  pro maminky po porodu, nebo pro lidi po lékařským zákroku apod. 

TRÉNUJE

ZDEŇKA NĚMCOVÁ

  • e-mail: to.zdenkanemcova@gmail.com
    tel.: 603858622

Už mnoho let se věnuji a to velmi ráda skupinovému cvičení žen. Začalo to rytmickou a aerobní gymnastikou v devadesátkách, potom jsem přidala ještě zdravotní cvičení se zaměřením nejen na pánevní dno, kruhové tréninky a nakonec jsem zakotvila u pilates, které prokládám jógou a posturální gymnastikou. Když stavím hodinu nechávám se inspirovat workshopy, kterých se pravidelně účastním a to nejčastěji ve studiu MYFIT Lenky Velínské. Cvičení a sociální kontakt s klienty mi pomáhá lépe zvládat náročnou kombinaci, kterou námženám přináší péče o rodinu a pracovní nasazení

Životní motto

Život začíná tam, kde končí náš komfort!

Zaměření profese

pilates

jóga

zdravotní gymnastika

Kurzy a vzdělání

2015 – Sport Lizenz – Euro-Education European Fitness School ( DE )

2009 – Pilates Medical – Moon Medical s.r.o. (SK)

Fitness instructor Personal Trainer – Wellness.cz (CZ)

2008 – Fitness Instructor Pilates Methode – Wellness.cz (CZ)

1996 - Rytmická, taneční a aerobní gymnastika – ÚTK Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.