TRX

TRX cvičení je známé už mnoha let. TRX je závěsné lano s dvěma popruhy zakončené 2 držadly, kterých se cvičenec drží, nebo si je může dát na kotníky apod. TRX je cvičení s vlastní vahou, je určené jak pro začátečníky, pokročilé cvičence, tak i profesionální sportovce. Opravdu tady s touhle pomůckou procvičíte celé tělo, můžete zapojit jak cviky na bříško, na zpevnění středu těla (core), ruce ale i nohy.  Během jedné lekce s trenérkou tak procvičíte celé tělo.

TRÉNUJE

MAGDA ČERVENÁ

  • e-mail: magdalena.navratil@gmail.com
    tel.: 777032103

Životní příběh mě spojil dohromady se sportem. Tak moc, až se z nás stala nerozlučná dvojka ne/všedních dní. On mi dodává životní směr radost a naplnění, já jemu zas vděk, díky že můžu a každodenní slib, že ze sebe vydám maximum pro spokojenost klientů. Ke každé lekci, kterou vedu, přistupuji s vervou, ale zároveň pokorou a cílem, vnímat každého klienta individuálně a "ušít" mu trénink na míru jeho aktuálním potřebám a možnostem. 

Životní motto

Nenottuju, raději žiju! 

Zaměření profese 
H.E.A.T. Program levl 1,2 a 3 
Trenérka kondičního běhu 
HIIT
TRX 

Kurzy a vzdělání 
Trenér kondičního běhu - Běžecká škola Miloše škopila 
TRX 
HIIT 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.