BAZÉN

Máme k dispozici, jak pro veřejnost, tak i pro plavecké školy, nebo různé oddíly plavání SK Motorlet. V prostorách bazénu pro vás máme připravenou saunu pro lepší regeneraci po sportovním výkonu, ale i pro relax. Také se zde nachází vířivka, která stejně jako sauna dodá vašemu tělu a mysli pocit zaslouženého relaxu. 

V létě se můžete těšit na náš venkovní bazén, který má krásných 13x7m s chrličem a masážním roštem, který je umístěný na velké letní zahradě o rozloze 4.000 m2

Platnost permanentek trvá po dobu 6 měsíců. 

Od 6:00 do 7:00 jsou k dispozici pouze tři plavecké dráhy.

Tři plavecké dráhy jsou k dispozici také v pátek od 15:00 do 16:00.

děkujeme za pochopení

SAUNA

V prostorách vnitřního bazénu se nachází finská sauna. Máme zvlášť pánskou a dámskou saunu, obě sauny mají kapacitu až pro 8 osob.

Finská sauna pomáhá našemu tělu zbavit se různých toxinů a nežádoucích látek, které společně s potem vylučuje z těla ven. Má také blahodárné účinky na naše tělo a mysl. Částečně napomáhá při redukci hmotnosti. Další její výhody jsou v podobě zaslouženého odpočinku po sportovním výkonu, nebo v tzv. odpočinkovém dni, kdy naše svaly potřebují regeneraci. Sauna v kombinaci s bazénem, návštěvou Whirlpool, nebo jen využití ledové sprchy je ta nejlepší kombinace pro vaši relaxaci. Nutno dodat, že obě sauny jsou zahrnuty v ceně vstupného za bazén.

WHIRLPOOL

Je umístěna v prostorách vnitřního bazénu. Její kapacita je až pro 10 osob. Vířivka má samá pozitiva. Jedním z nich je, že dopadem tepla na pokožku napomáhá k lepší regeneraci po sportovním výkonu či v netréninkový den, nebo jako relax po práci.

Trysky jsou zapnuty každých 40 minut a 20 minut se poté spouští automatické čištění. Také vířivka je v ceně bazénu, tedy si můžete vaše chvíle pohody a relaxu užívat po celou dobu návštěvy bazénu. Další výhody návštěvy vířivky jsou, že odbourává stres a zlepšuje náš imunitní systém v těle.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.