PLAVECKÝ BAZÉN

Plavecký bazén je k dispozici, jak veřejnosti, tak plavecké škole, nebo oddílu plavání SK Motorlet. V prostorách bazénu pro Vás máme připravenou saunu pro lepší regeneraci po sportovním výkonu, ale i pro relax. 

Vnitřní plavecký bazén je osvětlen úsporným LED osvětlením.

V létě se můžete těšit na náš venkovní bazén, který má krásných 13 x 7 m s chrličem a masážním roštem, který je umístěný na velké letní zahradě o rozloze 4 000 m2.

 

 

SAUNA

V prostorách vnitřního plaveckého bazénu se nachází finská sauna. Máme zvlášť pánskou a dámskou saunu. Obě sauny mají kapacitu až 8 osob.

Finská sauna pomáhá našemu tělu zbavit se různých toxinů a nežádoucích látek, které společně s potem vylučuje z těla ven. Má také blahodárné účinky na naše tělo a mysl. Částečně i napomáhá při redukci hmotnosti. Další její výhody jsou v podobě zaslouženého odpočinku po sportovním výkonu, nebo v tzv. odpočinkovém dni, kdy naše svaly potřebují regeneraci. Sauna v kombinaci s bazénem, nebo jen využití ledové sprchy je ta nejlepší kombinace pro vaši relaxaci. Nutno dodat, že obě sauny jsou zahrnuty v ceně vstupného za bazén.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.