JAK TO FUNGUJE?

1) REGISTRACE DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU -  a) Vyplníte svoje identifikační údaje. b) Na email, který jste si zvolili pro přihlášení do rezervačního systému vám příjde odkaz. c) Na odkaz kliknete a to je vše. :) 

2) ZAPOMENUTÉ HESLO - V případě, že jste zapoměli své heslo, klikněte na kolonku zapomenuté heslo. a) Klikněte na (zapomenuté heslo?) b) Vipište vaší emailovou adresu do políčka. c) Odkaz ke změně hesla vám bude zaslán následně na e-maiovou adresu, kterou jste si zvolili při registraci. 

3) REZERVACE SKUPINOVÉ LEKCE/ HALY - a) V případě rezervace skupinové lekce kliknete na týdenní rozvrh. b) Objeví se vám rozvrh s lekcemi, který probíhají v týdnu, který jste si zvolili, týden můžete libovolně měnit nahoře. c) Vyberete si lekci, na kterou chcete jít kliknete na ní a vpravo dole dáte objednat. d) V posledním bodě stačí příjít na recepci a zaplatit buďto kartou, hotově, z depozitu nebo uplatnit multisportkartu

4) CHCI SI JÍT ZAPLAVAT - V tomto případě máte na výběr ze tří možností. a) Registrovat se do rezervačního systému viz bod č.1. Následně na recepci pro první vstup zakoupit kartičku a poté si koupit permanentku (tzv dobít dle pokynů rezervačního systému). b) Registrovat se viz bod č.1 a poté si dobít depozit, v uživatelské sekci. Následně příjít na recepci a platit z depozitu. Při této možnosti máte nárok na následující slevy. Pokud na svůj depozit vložíte částku 1001-3000 Kč, máte nárok na slevu 5%, pokud vložíte částku 3001-5000 Kč, máte nárok na slevu 8%, při vkladu částky 5001-xx máte nárok na slevu 10%c) Bez předchozí registrace stačí přijít a zapltit jednorázový vstup do bazénu. 

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.