SKUPINOVÉ LEKCE

Že sportování zvyšuje Vaši energii a zlepšuje náladu už ví téměř každý. Pokud začnete se sportem hned po ránu, budete nabití energií po celý den. Ne každý má ale ráno prostor na sport, proto se můžete zdravému pohybu věnovat odpoledne či večer po práci. Přijdete tak ještě před spaním na jiné myšlenky a tělo může začít v noci svůj ozdravný proces.

Důležité ovšem je, vůbec sport jako takový do našeho života zařadit.

V našem areálu nabízíme skupinové lekce pod vedením zkušených lektorů, které jsou určeny těm, kteří se necítí na individuální cvičení ve fitness a rádi cvičí v kolektivu, a nebo chtějí zpestřit svůj trénink.

Doporučujeme Vám si vytvořit uživatelský účet (přes internet, mobilní aplikaci nebo na recepci), prostřednictvím kterého si můžete své místo na lekci pohodlně rezervovat. Pro rezervaci místa je nutné mít složen depozit v minimální hodnotě lekce (170 Kč ). Bez stornopoplatku lze lekci zrušit 12 hodin před jejím začátkem.

 Platit můžete platební kartou, hotovostí, z Vašeho depozitu nebo kartou Multisport.

Svůj příchod na lekci oznamte vždy na recepci.

Těšíme se na Vás!

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.