JEMNÁ JÓGA a JÓGA (nejen) PRO SENIORY

Lekce je vedená v klidném, pomalém tempu kdy každý cvičí dle svých možností. Je zaměřená na protažení celého těla, rozhýbání kloubů a páteře. Důraz je kladen na správné provedení pozic a dech. Při využití cvičebních pomůcek může dané pozice zvládnout každý. Začíná se krátkou úvodní relaxací s dechovým cvičením, přes průpravné cviky se dostaneme k protahovacím ásanám, kde setrváváme několik nádechů/výdechů, na závěr uvolníme celé tělo v leže na zádech. Lekce je vhodná pro všechny, i pro toho, kdo s jógou nemá žádné zkušeností. 

Pravidelné cvičení jógy vede ke zlepšení mobility těla a fyzické kondice, také ke zlepšení nálady a psychické pohodě! 

TRÉNUJE

NATÁLIE DOUBKOVÁ

Józe se věnuji cca od roku 2003. Powerjóga byla „láska“ na první pokus. Od té doby praktikuji jógu s většími/menšími přestávkami. Rozhodla jsem se posunout dál a stála se lektorem jógy. Mám raději dynamičtější styly jógy, ale poslední dobou přicházím na chuť i jemnější józe, kde můžu více se věnovat dýchacím technikám a naslouchat svému tělu.

Životní motto:

Jdi vpřed, poznávej nové věci.

Kvalifikace:

Instruktor jógy – trenér II. Třídy

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.