PILATES FYZIO

Cvičení je zaměřené na posílení svalů celého těla hlavně hlubokých břišních, zádových svalů a svalů pánevního dna. Veškerý pohyb vychází ze středu těla a rozléhá se do všech periferních částí. Pravidelným cvičením se tělo postupně zpevňuje a získává novou stabilitu, záda se rovnají a člověk se při tomto typu cvičení naučí i lépe dýchat.

TRÉNUJE

KRISTÝNA SKUTKOVÁ

  • e-mail: kristynanna@skutka.com
    tel.: 777177340

Jsem tanečnice. Mým cílem bylo vždy svému tělu umožnit, aby mohlo udělat jakýkoliv volný pohyb. Na to je potřeba s ním dobře a vědomě pracovat, naslouchat mu a dávat mu s jemností, či větší energií to, co zrovna potřebuje. Pohyb je přirozenou součástí našeho života a tělo ho má rádo. Ne vždy jsem o tom takto přemýšlela, ale pilates a koncept zdravých pohybových návyků mi dal jednak možnost stále aktivně tančit a také mít radost z toho, že mé tělo zvládne i větší zátěž. Tuto myšlenku chci rozvíjet ve svých lekcích a učit klienty, jak pracovat se svým tělem, aby jim dávalo svobodu a aktivní pocit bytí. 

Životní motto 
Jistým bodem počínaje, není návratu. Toho bodu je třeba dosáhnout. 

Zaměření profese 
latina 
zumba 
port de bras 
pilates klasik 
pilates fyzio 

Kurzy a vzdělání 
Zumba instruktor 
Pilates instruktor 
Latino dance lektor (A) 
Port de Bras instruktor 
Škola zdravých pohybových návyků 
Mat work 
Fyzio koncept - fascie 
Port de Bras instruktor 

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.