ZUMBA

Chtěli jste si zatancovat a zároveň u toho shodit nějaké to kilo dolů? Pak je pro vás Zumba to pravé. Jedná se o sestavenou choreografii trenérkou, kdy při tanci procvičíte celé tělo. Zumba je zábavná forma cvičení, která si získala své klienty už dávno a stále je mezi klienty velmi oblíbená. Při zumbě procvičíte celé tělo, střídají se pomalé a rychlé tóny hudby. Tepová frekvence se střídá, zvyšuje se i klesá, podle skladby. 

TRÉNUJE

VENDULA KOŘÍNKOVÁ

Se zkušenostmi z moderní gymnastiky, kterou jsem dělala závodně celé dětství, ze společenských tanců, kterým jsem se věnovala krátce jako teenager, a z aerobiku, v němž moji profesionální dráhu lektorky nastartovalo vítězství v soutěži Miss cvičitelka ČR 1993, po absolutoriu Fakulty tělesné výchovy a sportu UK následované řadou let jeho výuky na Univerzitě Karlově, přes práce v zahraničních firmách i neziskovém sektoru, jsem se po mateřské dovolené dostala k zumbě, která se stala mým životním posláním a splněním snu. V ČR jsem byla jedna z prvních lektorek, licenci jsem si udělala v roce 2008 v Berlíně. Založila jsem Zumba Dance Academy pro děti, učím studentky na sportovní katedře FF UK, a komerční hodiny v Radlicích, které se staly moji srdeční záležitostí, vedu od roku 2010. Díky zumbě jsem procestovala velký kus světa, měla jsem možnost být členem organizačního teamu jako programová manažerka několika ročníků evropského fitness festivalu Wellness Marathonu v O2 Areně. 

Životní motto 
„Udělat první krok – to je to, co odlišuje vítěze od poražených.“ 

Zaměření profese 
Zumba®fitness 

Kurzy a vzdělání 
Absolutorium FTVS UK /sportovní management/ Zumba licence a všechny její specializace / Zumba®/ Německo/, Zumba Toning , Zumba Sentao, Zumba Gold, Aquazumba /USA/, Zumba Kids /Holandsko/, Zumba Step /ČR/, Pro Skills /Francie/ 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.