BOSU PILATES

Toto cvičení propojuje prvky pilates a cvičení s bosou. Ptáte se, co to vůbec bosu je? Jedná se o tzv, polokouli z jedné strany, z druhé strany jsou držadla s plošinou. Můžete cvičit, jak na části, kde je plošina, tak i na části kde je polokoule. Toto cvičení je určené pro komplexní zpevnění svalů celého těla, které nám pomáhá zpevnit náš střed těla a mít, tak i lepší koordinaci, lepší fyzickou kondici a také pomáhá na redukci hmotnosti. Na bosu se dají provádět různé cviky od výpadů, výskoků, držení v planku z jedné či druhé strany až po kliky i angličáky například s přidáním tlaků na ramena. Zkrátka s touto pomůckou se dá různě vyhrát. Cvičení je vhodné i pro těhotné ženy, které tak zpevňují svaly pánevního dna, nebo i pro ženy po porodu.

TRÉNUJE

ZDEŇKA NĚMCOVÁ

Už mnoho let se věnuji a to velmi ráda skupinovému cvičení žen. Začalo to rytmickou a aerobní gymnastikou v devadesátkách, potom jsem přidala ještě zdravotní cvičení se zaměřením nejen na pánevní dno, kruhové tréninky a nakonec jsem zakotvila u pilates, které prokládám jógou a posturální gymnastikou. Když stavím hodinu nechávám se inspirovat workshopy, kterých se pravidelně účastním a to nejčastěji ve studiu MYFIT Lenky Velínské. Cvičení a sociální kontakt s klienty mi pomáhá lépe zvládat náročnou kombinaci, kterou nám ženám přináší péče o rodinu a pracovní nasazení

Životní motto

Život začíná tam, kde končí náš komfort!

Zaměření profese

pilates

jóga

zdravotní gymnastika

Kurzy a vzdělání

2015 – Sport Lizenz – Euro-Education European Fitness School ( DE )

2009 – Pilates Medical – Moon Medical s.r.o. (SK)

Fitness instructor Personal Trainer – Wellness.cz (CZ)

2008 – Fitness Instructor Pilates Methode – Wellness.cz (CZ)

1996 - Rytmická, taneční a aerobní gymnastika – ÚTK Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně

 

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.