DÁRKOVÁ KARTA

Přemýšleli jste o tom, jak obdarovat své blízké, říkali jste si, že nevíte jaký dárek vymyslet na narozeniny, svátek nebo dokonce jste naštíru s tím, co jim nadělit pod vánoční stromeček? Nyní už zoufat nemusíte, máme pro vás perfektní dárek, kdy věnujete to nejcenější, co každý z nás má a to je zdraví, zdraví v podobě pohybu. Naše dárková karta zahrnuje všechny sporty, co se v našem sportovním centru nachází. 

VYUŽITÍ DÁRKOVÉ KARTY

Ptáte se jak takovou kartu využít, jak to vůbec funguje? Jednoduše, koupíte si dárkovou kartu na recepci s kreditem 500 Kč pro obdarovaného. Obdarovaný může být člověk, který ještě u nás nemá založený účet, ale i člověk s již existujícím účtem.  

AKTIVACE DÁRKOVÉ KARTY

Obdarovaný příjde s dárkovou kartou na recepci, recepční s člověkem provede registraci, nastaví od jakého datumu bude chtít kartu zaktivovat. V druhém případě již existujícího účtu recepční vyhledá obdarovaného člověka a dobije mu depozit, dle dárkové karty. A to je vše, teď už stačí jen váš dárek využít na naše skupinové lekce pod vedením našich profesionálních trenérek, nebo navštívit bazén či si jít zahrát do haly badminton, fotbal, basketbal apod. 

Pro více informací volejte na recepci 251 091 410, 251 091 411, nebo nám napište na e-mail motorlet@sk-motorlet.cz

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.